ΩΡΑ ΑΡΦΑΡΩΝ –ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ …ΤΩΡΑ!
Arfara-Messinias 1 - FOTOS

!!! Ο έρωτας μας βάζει ή σαμάρι ή στεφάνι!! .-

Παρασκευή, 28 Αυγούστου 2015

ARFARA NEWS Το αγιάζι της ενημέρωσης Παρασκευή 28 Αυγούστου 2015

ARFARA NEWS  Το  αγιάζι της ενημέρωσης Παρασκευή 28 Αυγούστου  2015
~



~
~Άλμπουμ φωτογραφιών από επίσκεψη προσκύνημα στο Άγιο Όρος το  2015: https://youtu.be/wkUyxf17Kik ,
~ Φώτο-άλμπουμ ΑΓΙΟΝ ΟΡΟΣ 2015: http://youtu.be/SWOnIdwjwIY ,

~ 28 Αυγούστου
Μαρτύρων Δάμωνος πρεσβυτέρου, Διομήδους και Λαυρεντίου. Μαρτύρων Εζεκίου του δικαίου βασιλέως (1). Οσίου Μωϋσέως του Αιθίοπος (†δ΄αι.).
(1)Ο δίκαιος Βασιλιά Εζεκίας, ήταν γιος του αποστάτη βασιλιά του Ιούδα Αχάζ, που υποστήριζε με μεγάλη θέρμη τα είδωλα. Ο Εζεκίας όμως, ακολούθησε εντελώς διαφορετικό δρόμο από τον πατέρα του. Καταπολέμησε την ειδωλολατρία, έδωσε στην γιορτή του Ιουδαϊκού Πάσχα περισσότερη μεγαλοπρέπεια και υποστήριξε με το προσωπικό του παράδειγμα αλλά και το βασιλικό του κύρος τον αληθινό Θεό. Αλλά και ο Θεός τον υποστήριξε ανάλογα. Ο Εζεκίας λοιπόν όχι μόνο κατόρθωσε να νικήσει τούς Φιλισταίους, αλλά ξέφυγε και από τον ζυγό των Ασσυρίων, κατατροπώνοντας τον Βασιλιά τους, Σεναχερείμ. Οι σύμβουλοι του Εζεκία ήταν οι προφήτες Ησαΐας και Μιχαίας. Ακόμα υποστήριξε πολύ την γεωργία και το εμπόριο, οχύρωσε την Ιερουσαλήμ και στόλισε τον ναό της πόλης. Πέθανε το 696 και τάφηκε με μεγάλη πομπή, στον υψηλότερο τάφο των υιών του Δαυίδ. Υπήρξε ένας από τούς καλύτερους βασιλείς του Ιούδα.
~ 28/08/Απολυτίκιο Αγ. Μωυσέως του Αιθίοπος - 28 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ: https://youtu.be/JVafmLSLkRo?list=PLCA1A9062C1C9E682 ,

~
***  Το πρόσωπο της… ημέρας         
      
«Ευχαριστώ την Ελλάδα που με στήριξε. Ευχαριστώ όλους εδώ στην Κόνιτσα, που με βοήθησαν να σταθώ στη ζωή και να προχωρήσω». Με αυτά τα λόγια, ο 20χρονος Ζυλιέν, όπως διαβάζουμε, που ήρθε στην Ελλάδα από την Αφρική τον Νοέμβριο του 2011 και χθες ήταν πρώτος εισακτέος στο ΤΕΙ Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Πειραιά με 18.500 μόρια, μιλάει στο Αθηναϊκό Πρακτορείο Ειδήσεων, για τον δικό του προσωπικό αγώνα στη νέα πατρίδα του, όπως αποκαλεί την Ελλάδα.
 «Θέλω να αφιερώσω αυτή την επιτυχία στους γονείς και τα αδέλφια μου, που δεν υπάρχουν πια στη ζωή» λέει και προσπαθεί να κρύψει τα δάκρυα που κυλούν από τα μάτια του.
Στις περισσότερες κουβέντες του, ο Ζυλιέν επικαλείται τον Θεό, στον οποίο όπως αποκαλύπτει, προσεύχεται καθημερινά. Πάνω στο γραφείο του, μας δείχνει την Καινή Διαθήκη, «φυλαχτό» από τη μητέρα του, πριν την αποχωριστεί για πάντα, βίαια. Οι άνθρωποι της Κόνιτσας λένε πως πολλές φορές είδαν τον Ζυλιέν να ανηφορίζει με τα πόδια στο βουνό και να πηγαίνει στη Μονή Στομίου, το ησυχαστήριο του Αγίου Παΐσιου.
Τον ελεύθερο χρόνο του, ο νεαρός ζει με αναμνήσεις από την οικογένεια που έχασε και τον τόπο του. Γιος πολιτικού, αν και γύρισε σελίδα στη ζωή, δεν διαγράφει από τη μνήμη του τον αγώνα του πατέρα του και των συμπατριωτών του για τη δημοκρατία.  Α.Π.

***  Τροχαίο ατύχημα με τραυματισμό στην Ακρίτα (φωτογραφίες)         
      
 
Αργά το απόγευμα της Πέμπτης ένα μηχανάκι συγκρούστηκε με ποδήλατο στην Ακρίτα στο ύψος της οδού Βασ. Κωνσταντίνου.
Το ποδήλατο οδηγούσε ένας ηλικιωμένος ο οποίος τραυματίστηκε στο κεφάλι και στο χέρι και με ασθενοφόρο μεταφέρθηκε στο νοσοκομείο Καλαμάτας, ενώ στο μηχανάκι επέβαιναν δυο νεαρές κοπέλες που πέρα από το σοκ δεν είχαν κάποιο τραύμα.

***  Κι επισήμως από σήμερα οι μειωμένες συντάξεις σε ΙΚΑ και Δημόσιο         
      
Μειωμένες κατά 3%-4% οι κύριες και κατά 6% οι επικουρικές θα είναι οι συντάξεις που θα λάβουν σήμερα εκατοντάδες χιλιάδες συνταξιούχοι του ΙΚΑ και του Δημοσίου, ενώ αντίστοιχες θα είναι και οι μειώσεις στις συντάξεις του ΟΑΕΕ και του ΟΓΑ που θα πληρωθούν στους δικαιούχους την ερχόμενη Τρίτη, 1η Σεπτεμβρίου.
-  Πρόκειται για την πρώτη δόση των προβλεπόμενων στο 3ο Μνημόνιο περικοπών και έρχεται σε εφαρμογή του νόμου 4334/2015 που προβλέπει αύξηση των εισφορών υγειονομικής περίθαλψης, αναδρομικά, από την 1η Ιουλίου, στις ήδη καταβαλλόμενες συντάξεις, κύριες αλλά και επικουρικές.  -  Η έμμεση περικοπή για τις κύριες συντάξεις ανέρχεται στο 2% καθώς προβλέπεται η αύξηση της εισφοράς υπέρ ιατροφαρμακευτικής κάλυψης (ΕΟΠΥΥ) από 4% σε 6%. Καθώς όμως, η παρακράτηση γίνεται επί του αρχικού μεικτού ποσού της σύνταξης, δηλαδή χωρίς τον υπολογισμό των κρατήσεων που έχουν επιβληθεί από το 2010 και μετά, η πραγματική μείωση εκτιμάται σε 3% με 4%.
-  Χαρακτηριστικό παράδειγμα παραθέτει η Καθημερινή στο σχετικό δημοσίευμα. Αν, λοιπόν, ένας συνταξιούχος του ΙΚΑ το 2010 λάμβανε κύρια σύνταξη 1.000 ευρώ μεικτά, μετά τις περικοπές των προηγούμενων Μνημονίων, τον Ιούνιο του 2015 έλαβε σύνταξη 912 ευρώ. Σήμερα, η σύνταξή του θα είναι μειωμένη κατά 2% επί του αρχικού ποσού των 1.000 ευρώ, και θα ανέλθει στα 892 ευρώ.
-  Στις επικουρικές συντάξεις καθιερώθηκε παρακράτηση 6% (δεν υπήρχε πριν), η οποία όμως, βάσει του νόμου και των ερμηνευτικών εγκυκλίων του υπουργείου Εργασίας, έχει υπολογιστεί επί του τελικού, καταβαλλόμενου ποσού. Μάλιστα, με απόφαση του Ενιαίου Ταμείου Επικουρικής Ασφάλισης (ΕΤΕΑ), η οποία έγινε αποδεκτή από το υπουργείο Εργασίας, η παρακράτηση 6% επιβάλλεται ανά σύνταξη και όχι ανά δικαιούχο. Δηλαδή, εάν κάποιος συνταξιούχος λαμβάνει δύο επικουρικές συντάξεις, η παρακράτηση θα γίνει και στις δύο. Κάτι που δεν ισχύει στις κύριες συντάξεις, όπου ο δικαιούχος περισσότερων συντάξεων (π.χ. από δικό του δικαίωμα και λόγω θανάτου τού ή της συζύγου) έχει επιλέξει ποια σύνταξη θα μειωθεί.
-  Ετσι, συνταξιούχος με επικουρική σύνταξη 200 ευρώ πριν από τις περικοπές του 2010, η οποία είχε φθάσει μετά τις μνημονιακές περικοπές στα 157,7 ευρώ, σήμερα, θα λάβει επικουρική σύνταξη της τάξης των 148,3 ευρώ (μεικτά).   Χωρίς περικοπή θα συνεχίσουν να καταβάλλονται μόνο τα μερίσματα που λαμβάνουν, επιπλέον της κύριας και επικουρικής σύνταξης, περίπου 380.000 συνταξιούχοι από τα Μετοχικά Ταμεία πολιτικών και στρατιωτικών υπαλλήλων.
-  Σύμφωνα με τους υπολογισμούς ειδικών στην κοινωνική ασφάλιση, από σήμερα και έως την Τρίτη που ολοκληρώνεται η πληρωμή των συντάξεων Σεπτεμβρίου, οι 2,6 εκατομμύρια συνταξιούχοι θα υποστούν μειώσεις κατά μέσο όρο 3,5%, που ανάλογα με το ύψος των καταβαλλόμενων παροχών (κύριας και επικουρικής σύνταξης) κυμαίνονται από 8 με 10 ευρώ στους χαμηλοσυνταξιούχους και από 45 με 50 ευρώ σε αυτούς που παίρνουν πάνω από τη μέση σύνταξη.
-  Καθώς βέβαια, ο νόμος ορίζει ότι οι μειώσεις θα ισχύσουν αναδρομικά, από 1η Ιουλίου, οι περικοπές κατά το τρίμηνο Οκτωβρίου - Δεκεμβρίου θα είναι μεγαλύτερες. Συγκεκριμένα, με τις συντάξεις Οκτωβρίου, Νοεμβρίου και Δεκεμβρίου, μαζί με τις τρέχουσες εισφορές θα παρακρατηθούν και τα αναδρομικά από τις κρατήσεις του Ιουλίου και του Αυγούστου, σε τρεις ισόποσες δόσεις.
-  Για παράδειγμα, για μια κύρια σύνταξη της τάξης των 800 ευρώ μεικτά, η μείωση θα είναι κατά 15 ευρώ τον Σεπτέμβριο και κατά 27 ευρώ το τρίμηνο Οκτωβρίου - Δεκεμβρίου. Από τον Ιανουάριο, και εφόσον δεν υπάρξουν νέες δυσάρεστες εκπλήξεις, η σύνταξη θα επανέλθει στα επίπεδα του Σεπτεμβρίου. Αντίστοιχα για μια κύρια σύνταξη 1.200 ευρώ η μείωση του Σεπτεμβρίου θα είναι στα επίπεδα των 20 ευρώ, ενώ για το τρίμηνο Οκτωβρίου - Νοεμβρίου θα είναι στα 37 ευρώ. Για μια επικουρική της τάξης των 200 ευρώ, η μείωση τον Σεπτέμβριο θα είναι της τάξης των 10 ευρώ και για το επόμενο τρίμηνο της τάξης των 15 ευρώ. Για μια επικουρική 300 ευρώ θα είναι της τάξης των 12 ευρώ για τον Σεπτέμβριο και 20 ευρώ για το επόμενο τρίμηνο. www.lifo.gr  .-
 
***  Βάσεις 2015: Άγγιξαν το 70% οι επιτυχόντες στα σχολεία της Μεσσηνίας- Όλα τα ονόματα        
       
Τέλος στην αγωνία των υποψηφίων αλλά και των οικογενειών τους δόθηκε χθες το πρωί, αφού το υπουργείο Παιδείας ανακοίνωσε τις βάσεις εισαγωγής στην Τριτοβάθμια Εκπαίδευση για τη φετινή χρονιά. Κύριο χαρακτηριστικό τους η θεαματική πτώση, ειδικά στα τμήματα της περιφέρειας.
Όσο για τη Μεσσηνία, οι υποψήφιοι μαθητές που πλέον αποκτούν την ιδιότητα του φοιτητή αγγίζουν το 70%, αφού από τους 1.072 εξεταζόμενους, επιτυχόντες είναι 734, ποσοστό δηλαδή 68,47%.
Οι Σχολές της Καλαμάτας
Η πτώση των βάσεων επηρέασε και τα τμήματα της Καλαμάτας. Συγκεκριμένα, στο Πανεπιστήμιο Πελοποννήσου οι βάσεις στα δύο τμήματα έχουν ως εξής:
Τμήμα Φιλολογίας: 13.256, πτώση 1.571 μόρια
Τμήμα Ιστορίας, Αρχαιολογίας και Διαχείρισης Πολιτισμικών Αγαθών: 12.478, πτώση 975 μόρια
Από την άλλη, στο ΤΕΙ Πελοποννήσου είχαμε μικρή άνοδο σε όλα τα τμήματα του Ιδρύματος και συγκεκριμένα:
Τεχνολόγων Γεωπόνων: 8.586, άνοδος 1.022 μόρια
Τεχνολογίας Τροφίμων: 9.649, άνοδος 262 μόρια
Διοίκησης Επιχειρήσεων και Οργανισμών (Τοπικής Αυτοδιοίκησης): 7.035, άνοδος 298 μόρια
Διοίκησης Επιχειρήσεων και Οργανισμών (Διοίκησης Μονάδων Υγείας Πρόνοιας): 7.508, άνοδος 608 μόρια
Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής: 9.455, άνοδος 849 μόρια.
Μένουμε Καλαμάτα
Από το σύνολο των 734 Μεσσήνιων επιτυχόντων μεγάλος είναι ο αριθμός όσων θα συνεχίσουν τις σπουδές τους στην Καλαμάτα, κάτι που πολλοί ερμηνεύουν ως αποτέλεσμα της κρίσης, αφού είναι δύσκολο για μια οικογένεια να συντηρήσει ένα ακόμα σπίτι. Υπάρχει, βέβαια, και η άλλη άποψη, που λέει ότι τα τμήματα της Καλαμάτας είναι εξίσου καλά με άλλα αντίστοιχα ανά την Ελλάδα.
Μέσω διαδικτύου
Πλέον οι νέοι φοιτητές μπορούν να εγγραφούν στα τμήματα που εισήχθησαν μέσω διαδικτύου, κάτι που ουσιαστικά σημαίνει ένα ταξίδι λιγότερο προς τον τόπο σπουδών, ενώ εντύπωση χθες προκάλεσε ότι ελάχιστοι ήταν οι υποψήφιοι που πήγαν στο σχολείο τους για να δουν τις βάσεις, αλλά και τη σχολή στην οποία εισάγονται, αφού μπορούσαν να το κάνουν και από το σπίτι τους ηλεκτρονικά. Μάλιστα, στα περισσότερα σχολεία που βρεθήκαμε δεν υπήρχαν καν διευθυντές ή καθηγητές, ώστε να μπορέσουμε να αντλήσουμε στοιχεία για τις ανάγκες του ρεπορτάζ.
Ηλίας Λυριστής
Ο Ηλίας, που εισήχθη στη Νομική Σχολή Αθηνών, χαρακτήρισε τη χρονιά που πέρασε απαιτητική και δύσκολη, αλλά με την υπομονή που έδειξε κατάφερε να πετύχει το στόχο του. Πλέον αισθάνεται εξαιρετικά, ενώ δεν περίμενε τόσο μεγάλη πτώση στις βάσεις. Δήλωσε, δε, αισιόδοξος για το μέλλον του και θεωρεί τη σχολή στην οποία πέρασε καλή από άποψη επαγγελματικής αποκατάστασης, ενώ όταν με το καλό τελειώσει, θα συνεχίσει με ένα μεταπτυχιακό στο εξωτερικό.
Ιουστίνη Σπυροπούλου
Χαρούμενη και η Ιουστίνη χθες, αφού κατάφερε να εισαχθεί σε μια σχολή που ήθελε πολύ. Συγκεκριμένα, πλέον είναι φοιτήτρια στο Τμήμα Ψυχολογίας της Παντείου. Τα φετινά θέματα, όπως και η χρονιά, ήταν δύσκολα, μας είπε, ενώ δεν περίμενε τόσο μεγάλη πτώση στις βάσεις.
Ελεάνα Ζυγουράκη
Ευτυχισμένη δήλωσε η Ελεάνα που πέρασε στην Ιατρική Αθηνών. Χωρίς άγχος πλέον και ανάλαφρη, μας μίλησε για μια δύσκολη χρονιά, αλλά με συστηματικό διάβασμα κατάφερε να κάνει το όνειρό της πραγματικότητα.
Μοναδικός της αντίπαλος ήταν το άγχος, που όμως αποτελεί πια μια κακή ανάμνηση.
Εύα Τσιμπίδη
Αρκετά απαιτητική ήταν η χρονιά και για την Εύα, αλλά σημαντική για αυτήν ήταν η συμπαράσταση της οικογένειάς της, όπως και των φίλων της. Πλέον ετοιμάζεται να ανοίξει τα φτερά της για την Αθήνα, όπου θα σπουδάσει στην ΑΣΟΟΕ, στο Τμήμα Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής. Δηλώνει, επίσης, έτοιμη να κάνει νέες παρέες, ενώ δεν έκρυψε τη χαρά της που θα ζήσει μόνη της.
Πρωτιές και φέτος στην Καλαμάτα
Για ακόμα μια χρονιά η πόλη μας πέτυχε πρωτιές σε υψηλόβαθμες σχολές. Ειδικότερα, μαθητές από τα Εκπαιδευτήρια Μπουγά κατάφεραν τα εξής: Ο Παναγιώτης Παναγιωτακόπουλος πέρασε πρώτος στην Ελλάδα στη Σχολή Χρηματοοικονομικής και Τραπεζικής Διοικητικής στο Πανεπιστήμιο Πειραιά. Η Σοφία Βαφάκου πέρασε, επίσης πρώτη σε όλη την Ελλάδα, στην πρώτη της επιλογή, που ήταν το ΤΕΙ Εργοθεραπείας στην Αθήνα. Ο Δημήτρης Αγγουράς εισήχθη 7ος στην Ελλάδα στη Σχολή Ναυτικών Δοκίμων. Τέλος, ο Νικόλαος Βλαχάκης πέρασε 10ος στην Ελλάδα στη Σχολή Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Τεχνολογίας Υπολογιστών του Πανεπιστημίου Πατρών.
Γιάννης Πλατάρος
Από την πλευρά του, ο προϊστάμενος της Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης στη Μεσσηνία, Γιάννης Πλατάρος, δήλωσε ευχαριστημένος από τα αποτελέσματα των μαθητών στο νομό. Με μια πρόχειρη ματιά είδε ότι αυτοί που πέτυχαν φέτος είναι λίγο λιγότεροι από τους περσινούς. Αυτό, σύμφωνα με τον κ. Πλατάρο, δε σημαίνει ότι οι μαθητές έγραψαν χειρότερα, αλλά ότι πιθανόν δε δήλωσαν απομακρυσμένες σχολές για τους γνωστούς οικονομικούς λόγους.
Σχετικά με την πτώση των βάσεων, δήλωσε ότι αποτελεί πανελλήνιο φαινόμενο φέτος.
Των Παναγιώτη Μπαμπαρούτση
Κώστα Γαζούλη
ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ
90% επιτυχίες στις Πανελλαδικές εξετάσεις στο Γενικό Λύκειο!

Ποσοστό που αγγίζει το 90% σε επιτυχίες εισαγωγής στην Τριτοβάθμια εκπαίδευση σημείωσαν οι μαθήτριες και οι μαθητές του Γενικού Λυκείου Κυπαρισσίας στις φετινές Πανελλαδικές εξετάσεις και χθες, με την ανακοίνωση των βάσεων και των αποτελεσμάτων, το σχολείο «πλημμύρισε» με πλατιά χαμόγελα των επιτυχόντων, συγκίνηση και υπερηφάνεια. Ενθουσιασμός και χαρά, ικανοποίηση και δικαίωση ήταν τα συναισθήματα των επιτυχόντων, των εκπαιδευτικών τους και των γονιών τους. Το Γενικό Λύκειο Κυπαρισσίας συνέχισε την παράδοση που θέλει επιτυχίες στις Πανελλαδικές και μάλιστα στην πρώτη επιλογή των υποψηφίων, γεγονός που αποδεικνύει και, παράλληλα, αναδεικνύει την πολύ καλή, σοβαρή και μεθοδική δουλειά που γίνεται στο σχολείο με την άριστη συνεργασία μαθητών και εκπαιδευτικών. Μιλήσαμε με το διευθυντή του Γενικού Λυκείου Κυπαρισσίας, Ευάγγελο Αντωνόπουλο, και επιτυχόντες και παρουσιάζουμε τι είπαν στο «Θ»:
Ευάγγελος Αντωνόπουλος, διευθυντής Γενικού Λυκείου Κυπαρισσίας: «Σήμερα (σ.σ. χθες) εκδόθηκαν τα αποτελέσματα για την εισαγωγή στα ΑΕΙ και ΤΕΙ. Οι επιτυχόντες του σχολείου μας στα ΑΕΙ και ΤΕΙ είναι 60, ποσοστό περίπου 90%. Από αυτούς οι 50 εισήχθηκαν στα ΑΕΙ, ποσοστό 83%  και οι 10, ποσοστό 17% στα ΤΕΙ. Σημαντικό για εμάς και τους μαθητές μας είναι ότι στην 1η προτίμησή τους εισήχθηκαν 15 μαθητές, ποσοστό 25% και στη 2η προτίμησή τους 12 μαθητές, ποσοστό 20%, δηλαδή οι μισοί περίπου μαθητές μας πέρασαν στην 1η ή 2η προτίμησή τους. Αυτό οφείλεται  στη συνεργασία όλων των φορέων της εκπαιδευτικής κοινότητας (Διεύθυνσης, εκπαιδευτικών, μαθητών, γονέων, δήμου, τοπικών φορέων). Όλοι είναι κοντά μας, υπάρχει ειλικρινής και εποικοδομητική συνεργασία. Νοιώθουμε στα μάτια των μαθητών μας την αγάπη και την ικανοποίηση τους. Το σχολείο θα συνεχίσει την ανοδική του πορεία. Για την επόμενη σχολική χρονιά είμαστε έτοιμοι για το παιδαγωγικό, μαθησιακό και κοινωνικό μας έργο. Ευχαριστούμε εσάς τους δημοσιογράφους για την ηθική στήριξή σας και όλους τους συντελεστές των επιτυχιών του Λυκείου Κυπαρισσίας».
Περικλής Χήναρης, Ηλεκ. Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Αθήνας – ΕΜΠ: «Κατάφερα και πέρασα στην πρώτη μου επιλογή. Ήμουν σίγουρος ότι θα περάσω, είχα γράψει και ήμουν 30 μόρια μόνο κάτω απ’ τις περυσινές βάσεις. Δεν έχω τόσο πολύ έντονα συναισθήματα τώρα, γιατί το είχα πάρει απόφαση ότι περνάω! Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά».
Χριστίνα Χαραλαμποπούλου, Νοσηλευτικής Αθήνας: «Η Νοσηλευτική ήταν η δεύτερη επιλογή μου, με πρώτη επιλογή την Ιατρική. Επέλεξα τη νοσηλευτική γιατί ασχολείται με τον άνθρωπο και με την υγεία και έχω σκοπό στο μέλλον, αν δεν ξαναδώσω, να το επεκτείνω και να μπω στην Ιατρική. Είμαι λίγο απογοητευμένη από τις Βάσεις, αλλά ποτέ δεν είναι αργά. Μια προσπάθεια ήταν, μια δοκιμασία. Μετά, η ζωή συνεχίζεται!».
Γιώργος Καλογερόπουλος, Επιστήμης Φυτικής Παραγωγικής – Γεωπονικό Πανεπιστήμιο Αθηνών: «Ήταν η πρώτη μου επιλογή και είμαι ενθουσιασμένος για το αποτέλεσμα αυτό, γιατί ανταμείφθηκαν οι κόποι όλου του χρόνου και δικαιώθηκαν οι προσπάθειές μας…».
Γιάννης Καλογερόπουλος, Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών Αθήνας – ΕΚΠΑ: «Πέρασα στην πρώτη μου επιλογή και είμαι ενθουσιασμένος και πολύ χαρούμενος γι’ αυτό, γιατί πέτυχα τους στόχους μου!».
Εβήσα Μεμίση, Λογοθεραπεία Πάτρας: «Ήταν η πρώτη μου επιλογή. Καινούργια βέβαια και πολύ καλή Σχολή και είμαι ενθουσιασμένη καθώς πέτυχα το στόχο μου!».
Ιάσονας Αναστασόπουλος, Ευελπίδων (ΣΣΕ) – Όπλα: «Δεύτερη χρονιά έδωσα φέτος και είμαι πολύ χαρούμενος γιατι πέτυχα αυτό που ήθελα. Το όνειρο γίνεται πραγματικότητα και, πάνω απ’ όλα, αυτό που ξέρουμε, ο τολμών νικά!».
Χριστίνα Γεωργιάδη, Αισθητική και Κοσμητολογία Αθήνας: «Είμαι πολύ περήφανη γιατί ήταν η πρώτη μου επιλογή!».
Κυριακή Μαντζώρου, Πολιτικής Επιστήμης και Δημόσιας Διοίκησης Αθήνας – ΕΚΠΑ: «Είμαι πολύ καλά, ήταν η δεύτερη επιλογή μου και είμαι πολύ χαρούμενη γι’ αυτό!».
Σωτήρης Σεκλός, Ιστορίας & Αρχαιολογίας Αθήνας – ΕΚΠΑ: «Ήταν αυτό που ήθελα πάντα. Είναι ένα όνειρο που αρχίζει να γίνεται πραγματικότητα και είμαι πολύ χαρούμενος!».
Ιφιγένεια Γαραντζιώτη, Κοινωνιολογίας Αθήνα – Πάντειο: «Πέρασα εκεί που ήθελα. Είχα βάλει Ψυχολογία και Κοινωνιολογία γιατί κι απ’ τα δύο μπορώ να πάω Εγκληματολογία που θέλω! Οπότε πέτυχα το στόχο μου και είμαι χαρούμενη!».
Αγγελική Παπανικολάου, Μαθηματικών – Πανεπιστήμιο Ιωαννίνων: «Είμαι πολύ ευχαριστημένη με τ’ αποτελέσματα. Βέβαια, θεωρώ ότι δεν υπήρχε μεγάλη πτώση των βάσεων, αλλά, παρόλα αυτά, συνεχίζουμε για μια πολύ όμορφη φοιτητική ζωή και εύχομαι σε όλους καλή συνέχεια!».
Ιφιγένεια Γουζέα, Ιατρική Αθήνας – ΕΚΠΑ: «Ωραία αισθάνομαι. Ήταν η πρώτη επιλογή μου! Μια χαρά!».
Αθανασία – Χρυσάνθη Στρατικοπούλου, Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών Αθήνας – ΕΚΠΑ: «Είμαι πολύ χαρούμενη γιατί αυτή ήταν η πρώτη μου επιλογή!».
Χριστίνα Καραμπίνου, Νομική Αθήνας: «Πραγματικά, είμαι πολύ ευτυχισμένη γιατι δεν το περίμενα! Πέσανε αρκετά οι βάσεις φέτος. Τώρα, περιμένουμε τη φοιτητική ζωή να ’ναι πιο δυνατή και συναρπαστική!».



Τα ονόματα των επιτυχόντων 90%
1ο Γ.Λ. ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΑΛΗΜΙΣΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΑ: ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΓΕΩΠ ΠΑΝ ΑΘ
ΑΣΗΜΑΚΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑ: ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΖΩΪΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΥΔΑΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΓΕΩΠ ΠΑΝ ΑΘ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΙΑ: ΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΩΝ ΑΓΑΘΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΒΕΡΓΗ ΜΥΡΤΩ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΥΡΑΝΙΑ: ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΒΟΥΡΛΑΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ: ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΣΠΑΙΤΕ
ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑ: ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΣΠΑΡΤΗ) ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ: ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΓΑΛΙΩΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ: ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ, ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ: ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ: ΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΩΝ ΑΓΑΘΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΔΑΡΕΙΩΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΦΩΤΕΙΝΗ: ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΟΦΙΑ: ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ: ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΖΥΓΟΥΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΑΝΝΑ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ: ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΖΥΛΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ: ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ- ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΣΠΑΙΤΕ
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΦΟΙΒΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΟΦΙΑ: ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΡΥΚΤΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΧΑΝΙΑ) ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
ΚΑΠΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ ΜΑΡΙΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΝΑ: ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΚΑΡΑΜΗΤΣΟΥ ΣΑΒΒΙΝΑ ΦΩΤΙΟΣ ΕΙΡΗΝΗ: ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΚΑΡΒΕΛΑ ΑΣΠΑΣΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΛΑΝΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΙΑΝΑ: ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΚΑΡΡΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΑΝΑΓΟΥΛΑ: ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ) - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΚΑΣΚΟΥΤΗ ΑΝΘΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΑ: ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΚΑΣΣΑ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ ΠΑΥΛΟΣ ΜΑΡΙΑ: ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΞΑΝΘΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ
ΚΑΤΣΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ: ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΚΑΤΣΑΡΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ: ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΚΕΦΑΛΑ ΜΑΡΙΑ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΙΩΑΝΝΑ: ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ
ΚΛΟΥΦΕΤΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑ: ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΟΛΛΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΟΣΧΟΥΛΑ: ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ ΑΣΤΥΝ ΣΧΟΛ
ΚΟΜΠΟΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΑ: ΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΩΝ ΑΓΑΘΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΚΟΥΒΑΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ: ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΚΟΥΡΕΝΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΡΙΑ: ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΚΟΥΤΕΛΑ ΚΥΡΙΑΚΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΑ: ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΛΗΔΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛ: ΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΩΝ ΑΓΑΘΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΚΩΤΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ: ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑ: ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΟΝΗ: ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΛΑΣΚΑΡΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ: ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΛΕΜΠΕΣΗ ΖΩΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΑ: ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΛΟΥΡΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΙΩΑΝΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ: ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΛΥΡΙΣΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΜΗΝΑΣ ΠΟΛΥΞΕΝΗ: ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΑ: ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΜΑΛΑΠΑΝΗ ΟΛΓΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΑ: ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΜΑΡΙΑ: ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ: ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ: ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΜΠΑΚΑ ΕΛΕΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΟΦΙΑ: ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΜΠΑΚΑ-ΜΠΟΥΡΟΛΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΡΙΑ: ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΝΑΥΠΛΙΟ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΜΠΑΝΤΑΒΑΝΟΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ-ΠΕΤΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ: ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΜΠΕΝΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑ: ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ
ΜΠΙΝΤΖΑ ΦΩΤΕΙΝΗ-ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΝΙΚΗ: ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΜΠΟΜΠΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΜΙΧΑΗΛ ΘΕΟΔΩΡΑ: ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΓΕΩΠ ΠΑΝ ΑΘ
ΜΠΟΥΖΑΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΡΙΑ: ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΜΠΟΥΖΑΛΑ ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΡΙΑ: ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΜΟΝΑΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΝΟΙΑΣ ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΜΠΟΥΖΙ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΠΕΤΡΟ ΤΑΤΙΑΝΑ: ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΜΠΟΥΡΟΛΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ: ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΜΠΡΑΤΣΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΡΑΣΜΙΑ: ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ
ΝΕΖΗ ΕΛΕΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ: ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΟΝΟΥΦΡΙΟΣ ΑΜΑΛΙΑ: ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΝΟΥΣΗ ΕΛΕΝΑ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΤΑΝΙΑ: ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ) ΤΕΙ ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΝΤΕΣΤΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΡΙΑ: ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΣΠΑΡΤΗ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΞΑΡΧΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΑ: ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) - ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΓΕΩΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Τ.Ε. ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΞΙΑΡΧΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ) ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ
ΠΑΝΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ: ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΠΑΧΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΔΑΝΑΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΑ: ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ
ΠΙΕΡΡΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΕΛΕΝΗ: ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΠΙΤΣΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΙΑΣ ΧΡΥΣΟΥΛΑ: ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΠΛΑΤΑΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΙΜΟΘΕΟΣ ΑΝΤΙΓΟΝΗ: ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΣΠΑΡΤΗ) ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΠΡΕΒΕΖΑΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ: ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΣΑΠΟΥΤΖΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΣΩΤΗΡΙΑ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ: ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ & ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΣΑΠΟΥΤΖΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ: ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ) - ΣΩΜΑΤΑ ΣΣΕ
ΣΑΡΑΝΤΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ: ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΥΣΟΥΛΑ: ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ
ΣΓΑΝΤΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΑ: ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΣΠΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΘΗΝΑ: ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΣΠΑΝΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΟΛΥΖΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΗ: ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) - ΤΟΠΙΚΗΣ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΣΤΙΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ: ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) - ΠΑΝΤΕΙΟ ΠΑΝΤΕΙΟ
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ: ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ: ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑ ΜΑΡΙΑ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΚΑΝΤΙΑΝΑ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ: ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΤΕΝΕΝΤΕ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΣΟΦΙΑ: ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΤΡΥΦΩΝΑ ΝΕΦΕΛΗ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ: ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΤΣΑΜΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΥΑΝΘΙΑ: ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΤΣΙΚΡΙΚΑ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ: ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΩΝ ΥΛΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΤΣΙΛΙΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΕΛΕΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΥΛΙΝΑ: ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣΤΙΚΩΝ ΚΕΙΜΗΛΙΩΝ ΑΘΗΝΑΣ ΑΕΑ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΥΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΜΑΡΙΑ: ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΦΛΑΟΥΝΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΑ ΑΙΜΙΛΙΑ: ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΦΡΟΥΝΤΖΗ ΣΟΦΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ: ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑ: ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ: ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΓΕΩΠ ΠΑΝ ΑΘ
ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ: ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (Σ.Τ.Υ.Α.) ΣΤΥΑ
ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΑ: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΛΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΛΟΥΔΑ: ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΨΩΝΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ: ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
2ο Γ.Λ. ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΒΕΝΑΡΙ ΕΒΙΟΛ ΙΝΤΑΓΕΤ ΜΠΕΧΑΡΕ: ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΛΑ: ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ
ΔΟΥΒΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΥΓΕΝΙΑ: ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣΤΙΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΚΑΙ ΨΑΛΤΙΚΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ ΑΕΑ ΚΡΗΤΗΣ
ΔΟΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ: ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ: ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΚΑΜΠΟΥΓΕΡΗ ΝΙΚΗ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ: ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΝΕΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΜΑΡΙΑ: ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΚΟΝΤΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΛΕΝΗ: ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Τ.Ε. (ΖΑΚΥΝΘΟΣ) - ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Τ.Ε. ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣ
ΚΟΣΜΑ ΕΛΕΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ: ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΛΙΓΚΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΡΥΣΟΥΛΑ: ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ
ΜΑΝΕΣΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ: ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΑ: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΜΠΙΤΣΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΓΕΝΙΑ: ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΜΠΟΣΙΝΗ ΑΝΘΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΓΚΝΙΕΣΚΑ-ΜΑΛΓΚΟΖΑ: ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΜΠΟΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ: ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΞΑΝΘΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ
ΞΕΝΟΥΛΕΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ: ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΛΥΔΙΑ ΕΥΓΕΝΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΙΟΥΕΤ ΜΟΙ ΠΗΝΕΛΟΠ: ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) - ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΓΕΩΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Τ.Ε. ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΑ: ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΙΓΙΟ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΣΟΥΡΟΒΑ ΛΙΟΥΜΠΟΒ ΒΙΚΤΟΡ ΛΙΟΥΝΤΜΙΛΑ: ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ
ΣΠΕΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΛΟΥΪΖΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ: ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΤΣΙΦΤΣΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΗΛΙΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑ: ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ) - ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΝΑΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ-ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΦΙΛΑΝΔΡΙΑΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ: ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ (Σ.Μ.Υ.) - ΟΠΛΑ ΣΜΥ
ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
3ο Γ.Λ. ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ: ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΙΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ: ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΤΡΙΣΕΥΓΕΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ: ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ & ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ: ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) -ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ
ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΝΑΤΑΛΙΑ: ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑ - ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΛΠΙΝΙΚΗ: ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΣΟΦΙΑ: ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ: ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ) ΤΕΙ ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΒΑΒΑΡΟΥΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΡΟΖΑ: ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΡΕΙΤΤΩΝΙΚΗ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΕΛΕΝΗ: ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΡΙΑ: ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) - ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΒΕΛΜΑΧΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΗ: ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΜΠ
ΒΕΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΑ: ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΡΟΝΗΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ: ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) - ΤΟΠΙΚΗΣ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΒΟΤΤΕΑ ΙΩΑΝΝΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ: ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ
ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΝΑ: ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ & ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΒΟΥΡΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ - ΙΩΑΝΝΑ ΗΛΙΑΣ ΠΑΟΥΛΑ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ: ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΒΡΥΩΝΗ ΕΛΕΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ: ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΧΑΝΙΑ) ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ: ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΟΦΙΑ: ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΛΚΕΤΑ: ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΗΣ ΥΓΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) - ΚΟΙΝΟΤΙΚΗΣ ΥΓΕΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΡΟΥΜΠΙΝΗ: ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑ: ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΜΟΝΑΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΝΟΙΑΣ ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΓΡΟΥΣΟΥΖΑΚΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΛΕΝΗ: ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΔΑΒΕΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ: ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ - ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΕΛΕΝΗ: ΧΗΜΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ: ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ & ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΤΑΜΑΤΟΥΛΑ: ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ
ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ: ΧΗΜΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΔΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΟΛΓΑ: ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΕΥΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ: ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΖΟΜΠΟΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ: ΠΛΑΣΤΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ & ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΘΑΛΑΣΣΙΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΖΩΗ: ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΚΑΓΚΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ: ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΚΑΛΟΓΕΡΕΑ ΚΡΥΣΤΑΛΙΑ ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΑΡΙΑ: ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΚΑΝΕΛΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΑΝΕΛΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΑ: ΜΕΘΟΔΟΛΟΓΙΑΣ, ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΘΕΩΡΙΑΣ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΙΩΑΝΝΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΥΣΕΒΙΑ: ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΚΑΡΑΛΗ ΘΑΛΑΣΣΙΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑ: ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΜΠ
ΚΑΡΑΜΠΩΤΣΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΒΙΟΛΕΤΤΑ: ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΣΠΑΡΤΗ) ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΚΑΡΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΥΤΕΡΠΗ: ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΚΑΡΤΣΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΧΡΙΣΤΙΝΑ: ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΣΠΑΡΤΗ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΚΑΣΤΟΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΝΑ: ΧΗΜΕΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΚΑΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ: ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΚΑΤΣΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ: ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ
ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ: ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟ ΠΑΝ
ΚΕΜΕΤΣΕΝΤΖΙΔΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΖΩΗ ΑΡΙΑΝΙ: ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΚΟΝΤΟΥΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΑΤΙΑΝΑ: ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΚΟΣΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΥΤΥΧΙΑ: ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ
ΚΟΥΛΗ ΙΩΑΝΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΑΓΟΥΛΑ: ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΑΤΡΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΚΟΥΛΙΚ ΒΛΑΝΤΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΑΡΙΣΑ: ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΚΟΥΡΕΤΑΣ ΗΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΑ: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΚΟΥΤΟΥΛΕΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΡΙΑ: ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) - Ε.Κ.Π.Α. ΕΚΠΑ
ΚΡΟΜΠΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑ: ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ ΦΩΤΙΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑ: ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ: ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΛΑΓΩΝΙΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΠΕΤΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΑΡΙΑ: ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΛΕΥΚΙΜΜΙΑΤΗ ΘΑΛΕΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΥΤΥΧΙΑ: ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ ΠΑΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΑ: ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΛΩΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΛΛΙΡΡΟΗ: ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΜΠ
ΜΑΖΑΡΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΥΑΝΘΙΑ: ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΜΑΛΑΒΑΖΟΣ - ΣΙΕΚΙΕΡΚΑ ΑΔΑΜ - ΑΛΕΞΑΝΔΕΡ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΑΡΜΠΑΡΑ - ΓΚΡΕΖΙΝΑ: ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΜΠ
ΜΑΛΑΠΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ: ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΜΑΛΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΑ: ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΣΠΑΡΤΗ) ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΜΑΝΩΛΕΑ ΜΑΡΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΓΑΘΗ: ΧΗΜΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΑΡΑΓΚΟΥ ΜΥΡΤΩ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ: ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΟΛΓΑ: ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΜΕΞΗ ΑΛΕΞΙΟΣ ΙΣΜΕΤ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ: ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) - ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΜΟΥΝΤΑΝΕΑ ΒΑΪΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΑ: ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΜΟΥΤΖΟΥΡΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ: ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ & ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΜΟΥΤΖΟΥΡΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ: ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΜΠΑΚΑΣ ΙΑΣΩΝ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΤΥΧΙΑ: ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ
ΜΠΙΝΤΖΑ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ: ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΧΑΝΙΑ) ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
ΜΠΟΥΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ: ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΑΜΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΜΠΟΥΝΑ ΜΑΡΙΑ ΗΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ: ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ
ΜΠΟΥΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ: ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ (Σ.Μ.Υ.) - ΟΠΛΑ ΣΜΥ
ΜΩΡΑΚΕΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΑΡΙΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΒΕΝΕΤΙΑ: ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΝΙΚΗΤΑΚΗ ΒΡΥΩΝΗ ΝΙΚΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΙΟΥΛΙΑ: ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ & ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΝΔΡΕΑΣ ΦΑΙΔΡΑ: ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ: ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ: ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ) ΠΑΝ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑ: ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΠΑΠΑΔΕΑ ΡΗΓΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΑ: ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΠΑΠΟΥΤΣΗ ΕΛΕΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ: ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΠΑΧΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ: ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ
ΠΕΦΑΝΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΙΑ: ΦΥΣΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΠΟΛΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ: ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΣΗΤΕΙΑ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ ΙΩΑΝΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑ: ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΠΟΡΦΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΝΑΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ: ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΡΕΒΒΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ: ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΡΟΒΟΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΑ: ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΡΟΜΠΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΕΛΕΝΗ: ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΣΧΕΔΙΑΣΗΣ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΥΡΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΡΟΥΣΣΟΣ ΗΛΙΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΥΛΑ: ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΕΥΘΥΜΙΑ: ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΩΝ ΥΛΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΣΑΡΔΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΟΦΙΑ: ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΣΑΣΣΑΡΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΤΙΝΑ: ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (Σ.Τ.Υ.Α.) ΣΤΥΑ
ΣΓΟΥΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΜΑΡΙΑ: ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ & ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΣΚΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ: ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΙΧΘΥΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΥΔΑΤΙΝΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΣΚΟΡΔΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ: ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΣΜΥΡΝΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΛΓΑ: ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ
ΣΟΛΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΑ: ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ- ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΣΠΑΙΤΕ
ΣΟΥΓΛΕΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΣΩΦΡΟΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΕΛΛΑ: ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΤΖΑΜΟΥΡΑΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΝΑ: ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΧΑΝΙΑ) ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
ΤΖΑΜΟΥΡΑΝΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΝΑ: ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΤΖΙΩΡΤΖΙΔΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΑ: ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ: ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΤΣΙΡΤΣΗ ΦΙΛΙΤΣΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΛΕΝΗ: ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ
ΦΡΑΓΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑ: ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΧΑΪΚΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΟΥΛΙΑ: ΧΗΜΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΧΑΛΙΚΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ: ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΑΤΡΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΧΑΝΤΖΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΜΑΡΙΑ: ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΜΟΝΑΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΝΟΙΑΣ ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΕΙΡΗΝΗ: ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ) ΠΑΝ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΜΑΛΙΑ: ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
4ο Γ.Λ. ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ: ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΦΛΩΡΙΝΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ: ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΞΥΛΟΥ ΚΑΙ ΕΠΙΠΛΟΥ Τ.Ε. (ΚΑΡΔΙΤΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ: ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ: ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ
ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ: ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ) ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
ΒΛΑΧΟΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΑ: ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ: ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΜΠ
ΓΑΛΑΚΟΥΤΗ ΕΛΠΙΔΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ: ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑ: ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΓΙΑΛΙΚΑΡΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΕΡΑΣΙΑ: ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ) - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΓΙΑΛΛΕΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ: ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΥΣΟΥΛΑ: ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΣΧΕΔΙΑΣΗΣ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΥΡΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΓΚΟΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΑ: ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ
ΓΚΡΕΚΗ ΚΟΡΑΛΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΩΤΕΙΝΗ: ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΓΟΥΡΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ: ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΓΡΙΒΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΕΛΛΑ: ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ: ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) - ΤΟΠΙΚΗΣ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΔΙΑΚΟΥΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ: ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΔΙΚΑΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΑ: ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ & ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΕΞΗΝΤΑΒΕΛΩΝΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΑΡΙΑ: ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΖΑΧΑΡΙΑ ΣΤΕΛΛΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΑ: ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΖΕΡΒΑ ΘΕΩΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ: ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ & ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Τ.Ε. (ΧΑΝΙΑ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
ΖΥΓΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΘΑ: ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ & ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΘΩΜΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΖΩΗ: ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΗΣ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ ΚΑΙ ΓΕΩΡΓΙΚΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΓΕΩΠ ΠΑΝ ΑΘ
ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΙΩΑΝΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ: ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΣΑΝ) ΣΑΝ
ΚΑΛΥΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΥΓΕΝΙΑ: ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΚΑΡΑΒΙΤΗ ΘΕΟΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ: ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΙΓΙΟ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ: ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ: ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΚΑΡΑΚΥΚΛΑ ΣΟΦΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ: ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ
ΚΑΡΑΧΑΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ: ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΚΑΡΟΛΕΜΕΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΛΕΝΗ: ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΜΟΝΑΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΝΟΙΑΣ ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΚΑΣΤΗ ΜΑΡΙΑ - ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΗΛΙΑΣ ΕΥΓΕΝΙΑ: ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΚΑΤΣΟΥΛΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ: ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΚΑΨΟΚΑΒΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ
ΚΕΡΑΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ: ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΜΟΝΑΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΝΟΙΑΣ ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΚΙΟΣΙΑ ΑΛΕΞΑΝΤΕΡ ΚΡΙΣΤΟ ΛΟΥΤΦΙΕ: ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΚΟΚΚΙΝΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΑ: ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΚΟΚΟΡΟΣΚΟΣ ΒΕΛΗΣΑΡΙΟΣ ΘΩΜΑΣ ΕΛΕΝΗ: ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ) - ΟΠΛΑ ΣΣΕ
ΚΟΛΛΙΑ - ΛΙΛΗ ΓΑΒΡΙΕΛΑ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΗ: ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΚΟΤΣΑΡΗ ΜΑΡΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ: ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΚΟΥΛΟΥΜΒΑΚΟΥ ΣΤΑΜΑΤΟΥΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ: ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΚΟΥΛΟΥΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΔΙΑΜΑΝΤΙΝΑ ΜΙΧΑΗΛ ΕΙΡΗΝΗ: ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
ΚΟΨΙΔΑ ΣΩΤΗΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΡΙΑ: ΧΗΜΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΚΡΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΜΑΡΙΑ: ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑ: ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΑΤΡΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ - ΜΑΡΙΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΕΥΑΝΘΙΑ: ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΦΩΤΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ: ΦΥΣΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΣΟΦΙΑ: ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΛΕΒΕΝΤΗ ΔΑΝΑΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΙΟΥΝΤΜΙΛΑ: ΦΥΣΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ: ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΜΑΚΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ: ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΜΑΝΔΗΛΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ: ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΜΑΝΕΤΑΣ ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑ: ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΜΕΡΑΝΤΖΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ: ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΜΗΛΙΤΣΗ ΜΑΡΙΑ ΗΛΙΑΣ ΑΝΤΩΝΙΑ: ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΜΗΤΡΟΚΩΤΣΑ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ: ΑΝΩΤΕΡΗ ΣΧΟΛΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΡΟΔΟΥ (Α.Σ.Τ.Ε.Ρ.) ΑΣΤΕ
ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ: ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΟΥΤΕΒΕΛΗ ΜΑΡΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ: ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΜΟΥΤΖΟΥΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ: ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΝΑΥΤΙΚΟΥ (Σ.Μ.Υ.Ν.) ΣΜΥΝ
ΜΠΑΖΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ - ΜΑΡΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΙΜΙΛΙΑ: ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΜΠΟΥΡΙΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑ: ΦΥΣΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΜΠΟΥΡΙΚΑ ΕΛΕΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑ: ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟ ΠΑΝ
ΜΠΟΥΦΟΥΝΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΩΣΤΟΥΛΑ: ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ
ΜΠΡΕΓΙΑΝΝΗ ΣΟΦΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ: ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΝΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑ: ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΑΤΡΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΝΙΑΡΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΔΗΜΗΤΡΑ: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΝΙΑΡΧΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ: ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΣΧΕΔΙΑΣΗΣ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΥΡΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗ ΣΩΤΗΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ: ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ - ΜΕΡΟΠΗ: ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΑ: ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ
ΠΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑ: ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑ: ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΠΑΠΑΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΡΙΕΤΤΑ-ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΥΣΟΥΛΑ: ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΠΑΠΑΜΙΚΡΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ: ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΠΑΥΛΕΑ ΑΝΤΩΝΙΑ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ: ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΠΟΛΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΕΛΕΝΗ: ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
ΠΟΥΛΗΣ - ΤΣΙΧΡΙΤΖΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΙΜΙΚΑ: ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΠΟΥΠΟΥΖΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΙΚΗ: ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΡΗΓΑΝΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΕΙΡΗΝΗ: ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΡΟΥΣΣΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ - ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΑΡΙΑ: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΣΑΜΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΕΛΕΝΗ: ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΧΑΝΙΑ) ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
ΣΑΡΔΕΛΗ ΙΩΑΝΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ: ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ
ΣΕΡΜΠΙΝΑ ΒΑΛΕΡΙΑ ΜΙΧΑΗΛ ΙΡΙΝΑ: ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΗΣ ΥΓΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) - ΚΟΙΝΟΤΙΚΗΣ ΥΓΕΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΤΑΘΕΑ ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΑ: ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑ: ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΕΡΜΗΝΕΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ) ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ
ΣΩΦΡΟΝΑ ΕΥΑ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ: ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΞΑΝΘΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ
ΣΩΦΡΟΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΝΗ: ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΤΖΑΒΑΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΗΛΙΑΣ ΑΝΤΩΝΙΑ: ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΑΡΤΑ) ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΤΖΙΑΝΝΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣΗΜΟΥΛΑ: ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΩΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΤΖΙΟΥΒΕΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ: ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΑ: ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) - ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε. ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΤΣΑΚΟ ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ ΑΛΦΡΕΝΤ ΕΝΤΛΙΡΑ: ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΤΣΕΤΣΕΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗ: ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΤΣΙΛΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΜΑΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑ: ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΤΣΙΝΤΑΒΗΣ ΗΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΑΜΠΡΙΝΗ: ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΦΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ: ΘΕΑΤΡΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΦΟΥΝΤΗ ΜΑΡΙΑ - ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ: ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΦΟΥΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΛΙΚΗ: ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ) - ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΦΡΑΓΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΕΛΕΝΗ: ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΧΑΣΑΝΑΙ ΤΖΟΥΛΙΑ ΚΟΛ ΑΡΝΤΙΑΝΑ: ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΜΟΝΑΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΝΟΙΑΣ ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΧΡΙΣΤΑΚΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΧΡΙΣΤΑΚΑΚΟΥ ΣΟΦΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ: ΧΗΜΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΨΑΡΡΕΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ: ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΨΥΧΟΓΥΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ: ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
5ο Γ.Λ. ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΑΛΟΙΜΟΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ: ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΚΟΡΙΝΘΟΣ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΒΑΡΕΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΑ: ΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΩΝ ΑΓΑΘΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΖΑΓΑΚΟΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΑ: ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΚΑΜΠΕΡΑΙ ΑΡΝΤΙΤ ΚΑΤΣΑΝΤΩΝ ΑΝΙΤΑ: ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΚΛΕΙΔΩΝΑ ΜΑΡΙΑ-ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΛΕΝΗ: ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΤΡΙΚΑΛΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΚΟΥΡΕΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑ: ΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΩΝ ΑΓΑΘΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΚΡΟΤΣΕ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΙΩΣΗΦ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ: ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΛΑΓΩΝΙΚΑΚΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣΠΑΣΙΑ: ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑ: ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ: ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΟΛΙΤΕΣ) ΑΣΤΥΝ ΣΧΟΛ
ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΥΓΕΝΙΑ: ΙΚΑΡΩΝ (ΣΙ) ΙΠΤΑΜΕΝΟΙ ΣΙ
ΝΤΑΜΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΕΛΙΣΑΒΕΤ: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΠΑΠΑΔΕΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΙΣΑΒΕΤ: ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑ: ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΑΜΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΥΣΟΥΛΑ: ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΠΑΤΣΙΛΙΒΑ ΙΩΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ: ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΠΕΡΔΙΚΕΑ ΚΥΡΙΑΚΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΥΣΟΥΛΑ: ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ) ΤΕΙ ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΗΛΙΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ: ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΛΕΟΝΩΡΑ: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑ: ΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΩΝ ΑΓΑΘΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΣΥΡΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΞΕΝΙΑ ΣΥΛΒΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ: ΙΤΑΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΤΣΙΓΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΕΛΕΝΗ: ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΤΣΙΓΚΟΣ ΠΑΡΙΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΙΑΣ ΕΛΕΝΗ: ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΤΣΙΜΠΙΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΥΣΗ: ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ
ΤΣΟΥΚΛΕΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ: ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
6ο Γ.Λ. ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΑΖΙΖΙ ΛΑΟΥΡΕΤΑ ΡΟΥΣΙΤ ΣΠΡΕΣΑ: ΙΤΑΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ: ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΝΕΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΟΥΛΙΑ: ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΑΕΝ
ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΑ: ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΑΣΛΛΑΝΙ ΤΖΟΒΑΛΙΝ ΑΝΤΡΙΑΤΙΚ ΑΦΕΡΝΤΙΤΑ: ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΣΠΑΡΤΗ) ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΒΟΥΓΙΟΥΚΑ ΑΡΤΕΜΙΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ: ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ: ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΕΛΕΝΗ: ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΓΙΑΚΟΥΜΗ ΕΛΕΝΗ ΙΩΑΝΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ: ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΓΙΑΜΑΡΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ: ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΓΕΩΠ ΠΑΝ ΑΘ
ΓΙΑΝΝΑΚΕΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΑΡΙΑ: ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) - ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΤΕΙ ΑΝΑΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΑ: ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ) ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ
ΓΟΥΣΗ ΧΡΥΣΣΑ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΑ: ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ ΠΕΤΡΟΥΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΥΡΑΝΙΑ: ΙΤΑΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ: ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ
ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΜΑΡΙΟΣ ΦΩΤΕΙΝΗ: ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΞΕΝΟΦΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ: ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ: ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΣΠΑΙΤΕ
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ: ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΘΑΡΟΥΝΙΑΤΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ: ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΚΑΚΑΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΓΙΑΝΤΒΙΓΚΑ: ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΜΟΝΑΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΝΟΙΑΣ ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΑ: ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ: ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ, ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ & ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ (ΠΥΡΓΟΣ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΚΑΠΠΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ: ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΚΑΡΕΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ: ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ, ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ & ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ (ΠΥΡΓΟΣ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΚΟΝΤΟΛΑΙΜΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΗΓΗ: ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΚΟΤΣΗ ΕΥΘΥΜΙΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ: ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΟΥΤΟΥΜΑ ΑΜΑΛΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ: ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ: ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΚΡΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΑ: ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ) - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΚΩΤΣΙΑΡΗ ΑΡΓΥΡΩ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΙΚΗΤΑΣ ΑΝΝΑ: ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΛΙΑΝΟΥ ΠΑΥΛΙΝΑ ΠΕΤΡΟΣ ΜΑΡΙΑ: ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΜΑΛΑΠΑΝΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΣΟΦΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ: ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΓΑΠΗ: ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΜΑΡΙΟΛΕΑ ΜΠΟΥΡΟΛΙΑ ΕΛΕΝΗ ΗΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ: ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ & ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΜΠΑΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΑ: ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΜΠΙΛΑΝΤΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ: ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΝΤΑΟΥΤΑΚΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΑΙΜΙΛΙΟΣ ΝΑΤΑΛΙΑ: ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) - ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΓΕΩΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Τ.Ε. ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΞΑΝΘΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΑ: ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΓΡΕΒΕΝΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΟΡΦΑΝΟΣ ΗΛΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΕΛΕΝΗ: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΠΑΛΑΜΑΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΑΡΙΑ: ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΠΑΠΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ: ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (Σ.Τ.Υ.Α.) ΣΤΥΑ
ΠΑΥΛΙΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑ: ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΕΥΚΑΔΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣ
ΠΟΤΑΜΟΥΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΕΛΕΝΗ: ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΣΠΑΡΤΗ) ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΠΟΥΠΟΥΖΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ: ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΠΟΥΠΟΥΖΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ: ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΣΑΜΠΑΖΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΕΥΓΕΝΙΑ: ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ: ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΛΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΑ: ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ (ΛΗΜΝΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΤΣΙΧΡΙΤΖΗ ΜΑΡΙΑ ΗΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑ: ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ, ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ & ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ (ΠΥΡΓΟΣ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΦΙΤΣΑΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΙΧΑΗΛ ΕΥΓΕΝΙΑ: ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΗΝΕΛΟΠΗ: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΧΡΟΝΑ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΙΑΝΝΑ: ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΕΣΠΕΡΙΝΟ Γ.Λ. ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΚΟΓΚΙΛΝΙΤΣΕΑΝΟΥ ΛΙΛΙΑΝΑ ΓΚΡΙΓΚΟΡΕ ΙΡΑΪΝΤΑ: ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) - ΤΟΠΙΚΗΣ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΜΑΚΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΑ: ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ, ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ & ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ (ΠΥΡΓΟΣ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΡΑΛΙΑ: ΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΜΠ
ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΗΛΙΑΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ: ΦΥΣΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ: ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΠΛΑΤΑΡΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΑ: ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΑΜΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΝΝΑ: ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΑΝΙΑ) ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
ΙΔΙΩΤ. Γ.Λ. ΜΠΟΥΓΑ
ΑΓΓΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΑ: ΝΑΥΤΙΚΩΝ ΔΟΚΙΜΩΝ (ΣΝΔ) ΜΑΧΙΜΟΙ ΣΝΔ
ΑΝΔΡΙΚΑΚΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΑΣΙΑ: ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ: ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ) - ΟΠΛΑ ΣΣΕ
ΒΑΛΑΒΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΛΕΝΗ: ΛΑΪΚΗΣ & ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ (ΑΡΤΑ) ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΒΑΦΑΚΟΥ ΣΟΦΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ: ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΛΕΝΗ: ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΓΕΡΜΠΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ: ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΤΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΙΑΣΩΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΙΑ: ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΕΞΑΡΧΑΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΕΥΤΥΧΙΑ: ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΚΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΑ: ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΛΥΣΑΡΙΔΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΑ: ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) -ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ
ΜΟΥΣΤΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΛΕΝΗ: ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ: ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΣΠΗΛΙΟΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΑ: ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΟΥΣΙΚΟ Γ.Λ. ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ - ΦΡΥΝΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ: ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ: ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ: ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΦΡΑΙΜΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ: ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΝΑΥΠΛΙΟ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΓΥΦΤΑΚΗ - ΜΠΕΚ ΙΣΜΗΝΗ - ΜΑΡΘΑ - ΚΑΡΛΟΤ ΛΑΡΣ - ΜΙΧΑΕΛ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ: ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΚΕΡΚΥΡΑ) ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΜΙΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΕΛΕΝΗ: ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΑ: ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΜΠ
ΚΟΤΣΩΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΝΔΥΛΙΑ: ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΜΙΜΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ: ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΕΑ - ΑΓΓΕΛΕΤΟΥ ΕΡΩΦΙΛΗ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΕΛΕΝΗ: ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΑΡΙΝΑ: ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ: ΤΕΧΝΩΝ ΗΧΟΥ & ΕΙΚΟΝΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ) ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΟΦΙΑ: ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
1ο Γ.Λ. ΜΕΣΣΗΝΗΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΤΥΧΙΑ: ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΒΑΣΙΛΟΓΙΑΝΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΑΝΑΓΟΥΛΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΕΛΕΝΗ: ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΒΛΑΣΤΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΑ: ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΔΑΒΕΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑ: ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ
ΔΕΝΔΡΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚΗ: ΧΗΜΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΔΗΜΑΓΓΕΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΩΤΕΙΝΗ: ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ ΕΛΠΙΔΑ: ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣΠΑΣΙΑ: ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΚΟΡΔΟΝΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΡΟΥΜΠΙΝΗ - ΧΡΙΣΤΙΝΑ: ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΟΣΣΙΩΡΗ ΣΩΤΗΡΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑ: ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΚΟΥΤΣΑΒΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ: ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΑΕΝ
ΛΟΥΚΑΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΗ: ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΠΕΚΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΘΩΜΑΣ ΕΥΘΥΜΙΑ: ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΜΠΙΖΥΜΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ: ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΜΠΛΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΟΛΓΑ: ΙΚΑΡΩΝ (ΣΙ) ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ (ΣΜΑ) ΣΙ
ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΗΛΙΑΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ: ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΑΕΝ
ΜΡΙΣΑΙ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΤΟΝΙΝ ΚΑΤΕΡΙΝΑ: ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ: ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΞΕΝΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑ: ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ
ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΥΣΤΑΘΙΑ: ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΗΣ ΥΓΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) - ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΑΛΛΑΝΙ ΦΙΟΡΑΛΜΠΑ ΦΛΩΡΑ ΜΠΕΖΑΤ ΜΙΡΑΒΕΤΕ: ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΑ: ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ & ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΡΙΑ: ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗ ΕΥΠΡΑΞΙΑ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΙΝΗ: ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΜΟΝΑΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΝΟΙΑΣ ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΠΟΥΠΟΥΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ: ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΡΟΥΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ: ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΙΡΓΙΝΙΑ: ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΣΑΧΙΝΛΛΙ ΑΛΕΡΤ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΜΠΑΖ ΚΛΑΡΙΝΤΑ: ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΣΠΑΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΡΟΥΜΠΙΝΗ: ΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΩΝ ΑΓΑΘΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΑ: ΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΩΝ ΑΓΑΘΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ: ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΑΡΤΕΜΙΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΑ: ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ
ΣΤΩΪΚΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ: ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ: ΦΥΣΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΤΣΕΡΠΕΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΧΡΟΝΗΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ: ΦΥΣΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΦΑΡΜΑΚΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ: ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΦΟΥΣΙΑΝΗ ΡΕΒΕΚΚΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΙΑ: ΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΩΝ ΑΓΑΘΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΦΡΑΓΚΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ: ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΧΡΙΣΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΓΕΩΡΓΙΑ: ΧΗΜΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
Γ.Λ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΑΝΑΣΟΥΛΑ: ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΖΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΙΛΙΑΝΑ: ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΦΩΤΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ: ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΞΥΛΟΥ ΚΑΙ ΕΠΙΠΛΟΥ Τ.Ε. (ΚΑΡΔΙΤΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΘΥΜΙΑ: ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ
ΧΟΝΔΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΙΑ: ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΕΝ
Γ.Λ. ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗ
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ: ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΞΥΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΡΤΑ: ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ: ΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΩΝ ΑΓΑΘΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
Γ.Λ. ΑΡΦΑΡΩΝ
ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ: ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) - ΤΟΠΙΚΗΣ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΙΡΗΝΗ: ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΚΩΤΣΑΡΗ ΗΛΙΑΝΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΕΛΕΝΗ: ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΜΑΚΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ: ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΜΠΟΥΡΑΣ ΗΛΙΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΤΥΧΕΡΗ: ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
Γ.Λ. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΙΑ: ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ
ΑΝΔΡΩΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ: ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΜΙΧΑΗΛ ΑΝΝΑ: ΧΗΜΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΜΙΧΑΗΛ ΑΝΝΑ: ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΒΛΑΧΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΙΡΗΝΗ: ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΛΕΝΗ: ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ: ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΥΛΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ: ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΓΙΑΝΝΙΜΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ: ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΓΙΑΤΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ: ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ) ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ
ΓΚΙΟΥΜΙΟΥΣΛΙΟΥ ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΠΙΟΤΡ ΟΛΓΑ: ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΓΚΟΝΗ ΚΑΡΑΜΠΟΤΣΟΥ ΙΕΡΟΝΥΜΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ: ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΓΚΟΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΛΕΝΗ: ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΘΑΝΑΣΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΡΕΤΗ: ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ
ΚΑΛΟΦΩΛΙΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΣΤΑΥΡΟΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ: ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ) ΠΑΝ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ: ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ: ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΚΑΤΡΙΤΣΗ ΣΟΦΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ: ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΚΑΤΣΙΒΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΑ: ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΚΟΚΚΩΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ: ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΑΚΗ ΑΙΜΙΛΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ: ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΙΓΙΟ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΛΑΜΠΙΡΗ ΜΑΡΙΑ ΗΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΑ: ΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΩΝ ΑΓΑΘΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΛΑΜΠΟΥΣΗ ΟΛΓΑ ΤΡΥΦΩΝ ΑΓΓΕΛΙΚΗ: ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΜΑΚΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΛΕΥΚΟΘΕΑ: ΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) - ΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΙΧΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΚΡΙΒΗ: ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ: ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) - ΤΟΠΙΚΗΣ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΠΑΤΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ: ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ & ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ (ΧΙΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΣΟΚΟΡΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ: ΠΛΑΣΤΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ & ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑ: ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΝΑΥΤΙΚΟΥ (Σ.Μ.Υ.Ν.) ΣΜΥΝ
ΤΑΓΚΑΛΑΚΗ ΝΙΚΗ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ: ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
ΤΖΩΡΤΖΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ: ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΤΣΑΚΩΝΑ ΕΛΕΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ: ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΤΣΟΠΕΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ: ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΤΣΟΡΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΖΩΗ: ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΧΡΥΣΙΚΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΑ: ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΞΑΝΘΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ
Γ.Λ. ΔΩΡΙΟΥ
ΚΑΝΤΟΥΤΣΗ ΕΛΕΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΧΡΥΣΟΥΛΑ: ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΚΑΨΙΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΡΑΣΜΙΑ: ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ, ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ & ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ (ΑΜΦΙΣΣΑ) ΤΕΙ ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΚΟΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ: ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΛΙΟΓΑ ΔΙΑΜΑΝΤΩ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΕΛΟΥΔΩ: ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ-ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΕΡΙΑ: ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
Γ.Λ. ΘΟΥΡΙΑΣ
ΑΝΑΖΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ: ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ) - ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΝΑΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ-ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΓΙΟΥΝΙΣ ΚΑΡΑΜ - ΜΕΛΙΝΑ ΝΙΚΗΤΑΣ - ΦΑΪΖ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ: ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΔΩΔΕΚΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΑ: ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (Σ.Τ.Υ.Α.) ΣΤΥΑ
ΚΟΡΟΜΗΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ: ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ ΑΣΤΥΝ ΣΧΟΛ
ΚΟΥΛΙΕΡΗ ΜΑΡΙΑ - ΕΛΕΝΗ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΑ: ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΩΤΕΙΝΗ: ΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΩΝ ΑΓΑΘΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΚΩΣΤΕΛΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΜΠΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ: ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΜΠΟΥΓΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ: ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ: ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ: ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΑΜΑΛΙΑΔΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ: ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΩΤΕΙΝΗ: ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΤΣΑΛΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΑΡΤΑ: ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΣΠΑΡΤΗ) ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΤΣΑΤΣΩΝΗ ΜΑΡΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑ: ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ
ΤΣΙΜΠΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ: ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Γ.Λ. ΚΑΡΔΑΜΥΛΗΣ
ΑΛΝΤΕΣΚΟΥ ΕΛΕΝΗ - ΡΩΞΑΝΗ ΛΙΒΙΟΥ ΤΑΤΙΑΝΑ: ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) - ΤΟΠΙΚΗΣ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΒΑΒΑΡΟΥΤΣΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ: ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ) - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΓΙΟΛΛΑ ΕΝΙ ΤΟΜΟΡΡ ΡΟΖΕΤΑ: ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΕΝΔΥΣΗΣ (ΚΙΛΚΙΣ) ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΕΛΕΖΙ ΙΡΜΑ ΧΕΚΟΥΡΑΝ ΝΤΑΣΟΥΡΙ: ΑΝΩΤΕΡΗ ΣΧΟΛΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (Α.Σ.Τ.Ε.Κ.) ΑΣΤΕ
ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΙΩΡΓΟΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΡΙΑ: ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΚΟΥΜΟΥΝΔΟΥΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΛΑΜΠΡΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ: ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΝΤΟΥΖΑ ΑΪΝΤΑ ΑΛΜΠΕΡΤ ΦΑΤΜΠΑΡΔΑ: ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΞΕΡΟΒΑΣΙΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΟΦΙΑ: ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ
ΠΑΠΑΔΕΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΑ: ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΠΡΙΣΤΛ ΣΟΦΙΑ ΜΑΡΤΙΝ ΚΛΑΟΥΝΤΙΑ: ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΧΥΣΑ ΚΡΙΣΤΙΝΑ ΝΤΙΟΝΙΣ ΒΑΡΒΑΡΑ: ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ
Γ.Λ. ΚΟΡΩΝΗΣ
ΒΑΣΙΛΟΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΓΥΡΩ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΡΙΑ: ΛΑΪΚΗΣ & ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ (ΑΡΤΑ) ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΔΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ: ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ (Σ.Μ.Υ.) - ΣΩΜΑΤΑ ΣΜΥ
ΕΛΕΥΘΕΡΑΚΗ ΑΘΗΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΡΤΕΜΙΣ: ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ
ΚΙΕΡΟΝ ΝΤΑΓΙΑΝΑ-ΑΓΚΑΤΑ ΑΡΤΟΥΡ ΣΑΜΠΙΝΑ-ΣΥΛΒΙΑ: ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ, ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ & ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ (ΠΥΡΓΟΣ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΚΛΛΟΤΖΡΙ ΕΝΤΖΙ ΑΡΝΤΙΑΝ ΤΕΦΤΑ: ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΗΣ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ ΚΑΙ ΓΕΩΡΓΙΚΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΓΕΩΠ ΠΑΝ ΑΘ
ΚΟΛΑ ΚΕΪΣΙ ΚΟΥΙΤΙΜ ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ: ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ
ΚΟΝΤΑΓΚΙΝΗ ΑΝΤΖΕΛΑ ΡΟΛΑΝΤ ΒΙΟΛΛΤΣΑ: ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΜΑΡΑΝΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΕΤΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑ: ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ
ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΒΑΣΙΛΙΚΗ: ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ) - ΟΠΛΑ ΣΣΕ
ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΑ: ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΣΚΟΡΔΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΟΛΓΑ: ΑΝΩΤΕΡΗ ΣΧΟΛΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (Α.Σ.Τ.Ε.Κ.) ΑΣΤΕ
ΣΚΟΥΡΑ ΜΕΡΙΤΑ ΛΑΒΝΤΙΜ ΛΟΥΜΤΟΥΡΙΕ: ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ) ΤΕΙ ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΤΣΑΠΕΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ: ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΤΣΙΩΤΟΥ ΣΟΦΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΣΗΜΙΝΑ: ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
Γ.Λ. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ
ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΛΕΝΗ: ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΑΤΡΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΘΥΜΙΑ: ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΓΕΩΠ ΠΑΝ ΑΘ
ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΣΩΝ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ: ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ) - ΟΠΛΑ ΣΣΕ
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΑ: ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ-ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΟΥΡΑΝΙΑ: ΧΗΜΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΓΑΡΑΝΤΖΙΩΤΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΔΡΙΑΝΑ: ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΕΜΟΝΙΑ: ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΓΟΥΖΕΑ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΛΕΝΗ: ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΙΟΑΡΑ: ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) - ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΤΕΙ ΑΝΑΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ: ΧΗΜΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΣΟΦΙΑ: ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΣΧΕΔΙΑΣΗΣ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΥΡΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ: ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΔΡΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΡΙΑ: ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ
ΔΡΙΜΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΑ: ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΖΕΡΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΑ: ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΖΟΥΜΠΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΚΑΝΝΑ: ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΚΑΓΙΑΦΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΕΤΑΞΙΑ: ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΚΑΚΑΒΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ: ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΠΡΕΒΕΖΑ) ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ: ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΓΕΩΠ ΠΑΝ ΑΘ
ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΚΑΡΑΜΠΙΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΛΕΝΗ: ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΚΥΡΚΟ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΦΡΕΝΤΙ ΑΝΙΛΑ: ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΗΛΙΑΣ ΚΑΛΛΙΡΡΟΗ: ΦΥΣΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΡΙΑ: ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΓΕΩΠ ΠΑΝ ΑΘ
ΜΑΝΤΖΩΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΑ: ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΜΑΡΠΙΝΗ ΙΩΑΝΝΑ-ΑΙΜΙΛΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΙΝΑ: ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ) ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
ΜΕΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΑ: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΜΕΜΙΣΗ ΕΒΗΣΑ ΑΡΜΠΕΝ ΣΠΡΕΣΑ: ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΜΠΑΚΟΥΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑ: ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΜΠ
ΜΠΑΚΟΥΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΙΧΑΗΛ ΔΙΟΝΥΣΙΑ: ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΜΠΙΝΙΣΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΙΩΑΝΝΑ: ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΜΠΟΥΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΝΕΛΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ: ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΝΙΚΗΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΓΩΝΑ: ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΝΙΚΗΤΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ: ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ: ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕΛΑΓΙΑ: ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΙΓΙΟ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ: ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ ΑΣΤΥΝ ΣΧΟΛ
ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑ: ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΑ: ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΠΑΠΠΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΕΛΕΝΗ: ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ: ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΣΑΡΑΝΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ: ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΣΕΚΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΙΜΙΛΙΑΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ: ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΣΙΜΟΥ ΑΝΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΡΙΑ: ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΣΠΑΛΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΝΔΡΙΑΝΑ: ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ
ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΑ: ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (Σ.Τ.Υ.Α.) ΣΤΥΑ
ΣΤΡΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ-ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΤΖΑΝΕΤΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΕΛΕΝΗ: ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΤΣΙΓΓΑΝΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΦΡΟΔΙΤΗ: ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΦΟΥΝΤΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΛΕΚΟΣ ΣΩΤΗΡΙΑ: ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΦΡΕΣΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ: ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ: ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΧΗΝΑΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΗΝΑ: ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) - ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΤΕΙ ΑΝΑΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΧΗΝΑΡΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ: ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΜΠ
ΧΗΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΣΗΜΙΝΑ: ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ, ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΤΟΛΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΨΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΗΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΑ: ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ
Γ.Λ. ΜΕΘΩΝΗΣ
ΔΗΛΕ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ: ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΣΠΑΡΤΗ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΡΥΣΟΥΛΑ: ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑ: ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ) ΤΕΙ ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΨΥΧΑΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΑ: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
Γ.Λ. ΜΕΛΙΓΑΛΑ
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΜΑΡΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ: ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΑΕΝ
ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ: ΔΙΕΘΝΩΝ, ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ
ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΛΕΝΗ: ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΟΦΙΑ: ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΛΙΕΙΑΣ - ΥΔΑΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ: ΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΩΝ ΑΓΑΘΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΕΦΡΑΙΜ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΟΦΙΑ: ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ: ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΓΚΟΤΣΗ ΑΜΑΛΙΑ - ΜΑΥΡΑ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑ: ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΓΚΟΥΜΑ ΕΥΓΕΝΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΙΚΗ: ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ: ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΣΠΑΙΤΕ
ΚΑΣΤΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ: ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑ: ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΜΑΝΤΖΟΥΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ: ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ & ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΜΠΑΛΤΟΥΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ: ΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΩΝ ΑΓΑΘΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΡΙΑ: ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ) ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ
ΝΙΑΡΧΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΛΠΙΔΑ: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣΠΑΣΙΑ: ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) - ΤΟΠΙΚΗΣ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΣΚΛΙΒΑΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΑ: ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ: ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ: ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΜΟΝΑΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΝΟΙΑΣ ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΑ: ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΣΠΑΡΤΗ) ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΕΝΗ: ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ - ΧΑΝΤΖΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ: ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ - ΧΑΝΤΖΑΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ - ΣΤΕΛΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑ: ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
Γ.Λ. ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ
ΚΑΡΑΓΓΕΛΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗ: ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΩΝ ΥΛΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΜΕΛΙΤΣΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑ: ΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΩΝ ΑΓΑΘΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΟΦΙΑ: ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) - ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΣΑΜΠΑΖΙΩΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΥΣΑΥΓΗ: ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
Γ.Λ. ΠΥΛΟΥ
ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ: ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΥΑΝΘΙΑ: ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ) ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣ
ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-ΕΙΡΗΝΗ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ: ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΒΡΥΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ: ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΗΛΙΑΣ ΑΙΜΙΛΙΑ: ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΖΑΝΝΕΤ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ: ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΑΤΡΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ: ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΠΗΝΕΛΟΠΗ: ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΚΑΛΔΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ: ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΚΑΛΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ: ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΚΑΛΥΒΑ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΖΩΗ: ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΚΑΛΥΒΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ: ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΕΥΓΕΝΙΑ: ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΚΑΡΑΛΗ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΑ: ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΚΑΡΚΑΤΖΟΥΛΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΛΑΪΛΑ: ΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΩΝ ΑΓΑΘΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΚΟΝΤΟΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΥΡΑΝΙΑ: ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣΤΙΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΚΑΙ ΨΑΛΤΙΚΗΣ ΒΕΛΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΑΕΑ ΙΩΑΝ
ΛΑΓΙΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΥΓΕΝΙΑ: ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ: ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ) - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΜΑΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑ: ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΜΠ
ΜΠΑΛΑΦΟΥΤΗ ΣΟΦΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ: ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΞΥΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΑ: ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΣΑΚΚΟΥΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ: ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΜΠ
ΣΑΛΤΟΥΡΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑ: ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΣΑΡΔΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ: ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΣΑΡΔΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑ: ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ
ΤΖΙΑΚΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ: ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΤΣΕΡΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΙΑ: ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΕΝΗ: ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΓΡΕΒΕΝΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΧΥΣΑ ΕΛΙΑΝΤΑ ΧΑΡΕΝΤΙΝ ΜΠΕΣΙΕ: ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΨΥΧΑΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ: ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΨΥΧΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ: ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
Γ.Λ. ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ
ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ - ΕΥΑΝΘΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙ: ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΙΩΑΝΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ: ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ: ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ, ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ & ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ (ΠΥΡΓΟΣ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΚΡΙΒΗ ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ: ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΑΡΑΜΠΑΤΖΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΗ: ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΓΕΩΠ ΠΑΝ ΑΘ
ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ: ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΦΩΤΟΥΛΑ ΦΩΤΙΟΣ ΚΑΛΛΙΡΡΟΗ: ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΘΕΟΦΑΝΙΔΗ ΑΝΘΗ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ: ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΘΕΟΦΑΝΙΔΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ: ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ: ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΚΑΦΙΡΑ ΙΩΑΝΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΛΕΝΗ: ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΚΙΤΣΟΥ ΕΛΕΝΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΑΡΙΛΕΝΑ: ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ: ΟΙΚΙΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΟΙΚΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟ ΠΑΝ
ΜΑΝΙ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΛΑΤΙΦ ΒΙΟΛΕΤΑ: ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΜΠΑΖΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ: ΧΗΜΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΝΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ: ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
ΝΤΟΝΤΑ ΕΝΙ ΓΚΩΒΑΛΙΝ ΝΑΤΑΣΑ: ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΑΤΡΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥΛΑ: ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΠΡΟΝΟΪΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΑΡΙΑ: ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ (Σ.Μ.Υ.) - ΟΠΛΑ ΣΜΥ
ΡΟΥΣΣΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ: ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΣΑΛΑΚΑΣ ΦΩΤΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΥΘΑΛΙΑ: ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ: ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΜΠ
ΤΣΟΡΟΒΑ ΙΩΑΝΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ: ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΜΟΝΑΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΝΟΙΑΣ ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΑ: ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΦΟΥΝΤΑΣ ΚΑΝΕΛΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ: ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ: ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
Γ.Λ. ΧΩΡΑΣ
ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΟΥΡΑΝΙΑ: ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΙΓΙΟ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΜΑΘΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ: ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΜΠΟΓΙΑΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΝΗ: ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΡΑΦΑΗΛ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΑ: ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΠΑΝΤΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΡΙΣΤΕΑ: ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΑΜΑΛΙΑΔΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΠΑΡΝΑΣΣΑ ΙΩΑΝΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ: ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ: ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΘΑ: ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΑΡΤΑ) ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
10%
1ο Γ.Λ. ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
2013
ΓΚΟΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ: ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ: ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΡΟΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΑ: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΚΑΤΣΙΛΙΕΡΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΑ: ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΚΟΛΟΒΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ: ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣΤΙΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΚΑΙ ΨΑΛΤΙΚΗΣ ΒΕΛΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΑΕΑ ΙΩΑΝ
ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗ: ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΜΠΙΝΙΣΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙ: ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΣΠΑΡΤΗ) ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ: ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
2014
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΟΥΛΑ: ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΓΚΟΥΓΚΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΗΝΑ: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΩΤΕΙΝΗ: ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΑ: ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ) - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΚΑΛΑΠΟΘΑΡΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΝΑ: ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΚΑΡΑΠΕΤΙΑΝ ΖΑΡΟΥΗ ΑΡΑΙΚ ΜΑΡΙΕΤΤΑ: ΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΩΝ ΑΓΑΘΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΚΟΛΛΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΟΦΙΑ: ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΠΑΠΑΔΕΑΣ ΡΗΓΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΙΡΗΝΗ: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΠΕΤΡΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΩΤΕΙΝΗ: ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΣΠΥΡΕΑΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ: ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
2ο Γ.Λ. ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
2013
ΤΟΛΗ ΜΑΡΙΑ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΛΕΝΗ: ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
3ο Γ.Λ. ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
2013
ΣΑΚΚΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤ: ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΩΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ: ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
2014
ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ: ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΜΑΝΣΟΥΔΗ ΟΛΓΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ: ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΜΠ
ΡΙΖΑ ΙΩΑΝΝΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΝΑΓΟΥΛΑ: ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
4ο Γ.Λ. ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
2013
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΧΡΥΣΟΥΛΑ: ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ) ΠΑΝ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΒΟΣΝΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑ: ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ, ΜΕΣΩΝ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ: ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΟΛΙΤΕΣ) ΑΣΤΥΝ ΣΧΟΛ
ΓΡΙΒΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΕΛΛΑ: ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ: ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ
ΚΙΟΣΙΑ ΚΛΑΟΥΝΤΙΑ ΑΓΚΡΟΝ ΒΑΛΜΠΟΝΑ: ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ: ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΜΙΚΕ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΛΕΝΗ: ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΑΡΙΑ: ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΣΓΑΝΤΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΜΑΡΙΑ: ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
2014
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΚΡΙΒΗ: ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΘΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΑ: ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΛΠΙΔΑ: ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ) - ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΡΑΒΟΛΑ ΜΑΡΙΑ ΗΛΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑ: ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑ: ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΠΛΕΜΜΕΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ: ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΠΛΙΑΤΣΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΧΡΥΣΟΥΛΑ: ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ) - ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΝΑΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ-ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΠΟΥΛΗΜΕΝΕΑ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ ΠΕΤΡΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΑ: ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (Σ.Τ.Υ.Α.) ΣΤΥΑ
ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΜΑΡΙΑ: ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΜΑΡΙΑ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΜΑΡΙΑ: ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΠΡΑΤΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ: ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ: ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ: ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΗΣ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ ΚΑΙ ΓΕΩΡΓΙΚΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΓΕΩΠ ΠΑΝ ΑΘ
5ο Γ.Λ. ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
2014
ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΑΜΑΤΟΥΛΑ: ΘΕΩΡΙΑΣ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΑΣΚΤ
ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ: ΧΗΜΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΡΟΒΟΛΗ ΕΙΡΗΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΕΝΗ: ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
6ο Γ.Λ. ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
2013
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΙΡΗΝΗ: ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ
ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΑ: ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
2014
ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΕΛΕΝΗ: ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΤΟΜΑΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΣΣΙΑΝΗ: ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΙΔΙΩΤ. Γ.Λ. ΜΠΟΥΓΑ
2013
ΜΑΖΑΡΑΚΗ ΕΛΠΙΔΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ: ΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΩΝ ΑΓΑΘΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΦΩΤΕΙΝΗ: ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΤΣΙΜΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ ΗΛΙΑΣ ΤΑΣΟΥΛΑ: ΧΗΜΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
2014
ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ: ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΛΕΥΘΕΡΙΩΤΗΣ ΣΕΡΓΙΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΕΛΕΝΗ: ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ
ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΛΛΙΡΡΟΗ: ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΚΑΣΤΟΡΙΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
1ο Γ.Λ. ΜΕΣΣΗΝΗΣ
2013
ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΑ: ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ) ΤΕΙ ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ
2014
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΛΕΝΗ: ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΧΑΛΚΙΔΑ) ΤΕΙ ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΣΟΥΡΙΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ: ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
Γ.Λ. ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗ
2014
ΜΟΥΤΖΟΥΡΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΑ: ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
Γ.Λ. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ
2014
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΙΚΗ: ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΣΠΑΡΤΗ) ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΝΤΗΜΗΤΡΟΒΑ ΤΕΟΝΤΩΡΑ ΓΚΕΩΡΓΚΗ ΝΤΙΜΚΑ: ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
Γ.Λ. ΔΩΡΙΟΥ
2014
ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΕΝ
ΓΚΟΤΣΗ ΙΣΜΗΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
Γ.Λ. ΘΟΥΡΙΑΣ
2013
ΜΟΥΤΣΟΥΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΑ: ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ
Γ.Λ. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ
2013
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΣΟΦΙΑ: ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ
2014
ΔΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΡΙΑ: ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΦΩΤΕΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΑ: ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
Γ.Λ. ΜΕΘΩΝΗΣ
2014
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ: ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
Γ.Λ. ΠΥΛΟΥ
2013
ΛΕΚΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗ: ΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΩΝ ΑΓΑΘΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
2014
ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΡΙΑ: ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ, ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ & ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ (ΠΥΡΓΟΣ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ
Γ.Λ. ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ
2014
ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ: ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΕΠΑΛ
90%
1ο ΕΠΑΛ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ: ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΑ: ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΕΝ
ΔΙΠΛΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΥΣΗ: ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙ: ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΑΕΝ
ΚΑΝΙΩΡΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ: ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΜΑΡΙΑ: ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Τ.Ε. (ΖΑΚΥΝΘΟΣ) - ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Τ.Ε. ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣ
ΜΠΡΑΪΜΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑ: ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
2ο ΕΠΑΛ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΒΑΤΣΙΘΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ: ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΒΙΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΑ: ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΣΠΑΡΤΗ) ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΓΕΝΙΑ: ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΕΥΚΑΔΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣ
ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ: ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΝΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ: ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΜΙΚΕΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ-ΕΛΕΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ: ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) - ΤΟΠΙΚΗΣ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΝΤΙΝΟΣ ΦΑΜΠΙΟΝ ΘΩΜΑ ΦΑΤΜΠΑΡΔΑ: ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΜΙΑ) ΤΕΙ ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΣΚΟΠΕΤΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΓΙΑΣΜΙΝΑ: ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΕΝ
ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ: ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΦΑΝ ΝΙΚΕΡΚ ΝΑΤΑΛΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΕΡΝΑΡΔΟΣ ΙΩΑΝΝΑ: ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΨΑΡΡΕΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ: ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΕΥΚΑΔΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣ
4ο ΕΠΑΛ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΒΑΒΑΡΟΥΤΣΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΡΙΑ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΑ: ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΑ: ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΗΛΙΑΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗ: ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
1ο ΕΠΑΛ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ: ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ: ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΑΕΝ
ΓΚΟΥΝΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΥΤΥΧΙΑ: ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ) - ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ: ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ: ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΑΕΝ
ΚΟΛΟΣΚΟΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ: ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΦΙΛΟΥ ΗΛΙΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΑΝΕΛΛΑ: ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
ΠΑΠΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΝΤΟΝΙΚΑ: ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΣΤΕΤΟ ΡΟΖΑΛΙΑ ΙΛΙΡΙΑΝ ΑΛΜΠΑΝΑ: ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΧΟΤΖΑΪ ΦΙΟΡΑΛΜΠΑ ΑΡΤΟΥΡ ΛΕΝΕ: ΟΔΟΝΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
 ΕΠΑΛ ΜΕΣΣΗΝΗΣ
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ: ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΚΟΡΜΠΑΝ ΦΛΟΡΙΝ-ΙΟΝΟΥΤΣ ΦΛΟΡΙΝ ΕΛΕΝΑ: ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) - ΤΟΠΙΚΗΣ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΛΕΡΑ ΑΝΤΖΕΛΑ ΦΩΤΟ ΜΠΟΥΚΟΥΡΙ: ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) - ΤΟΠΙΚΗΣ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΤΟΥΣΑ ΕΜΙΓΚΕΝ ΓΚΕΖΙΜ ΜΠΕΧΑΡΕ: ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) - ΤΟΠΙΚΗΣ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΤΣΙΛΙΒΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΟΦΙΑ: ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΑΕΝ
10%
2ο ΕΠΑΛ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
2014
ΤΣΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΑ: ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
4ο ΕΠΑΛ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
2013
ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ: ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΑΤΡΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ
2014
ΓΑΪΤΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ: ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) - ΤΟΠΙΚΗΣ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΤΣΙΟΥΤΣΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑ: ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
1ο ΕΠΑΛ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ
2014
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ: ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2015                                                                                                                  
α/α  ΣΧΟΛΕΙΟ                                      ΕΞΕΤΑΖΟΜΕΝΟΙ                             ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ       ΠΟΣΟΣΤΟ
1      Γ.Λ. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ                   52                          35                        67,31%
2      Γ.Λ. ΧΩΡΑΣ                                  20                          8                          40,00%
3      Γ.Λ. ΘΟΥΡΙΑΣ                              20                          16                        80,00%
4      Γ.Λ. ΑΡΦΑΡΩΝ                           13                          5                          38,46%
5      1ο Γ.Λ. ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ                 130                        92                        70,77%
6      3ο Γ.Λ. ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ                 137                        114                      83,21%
7      ΕΣΠΕΡΙΝΟ Γ.Λ. ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ  10                          7                          70,00%
8      4ο Γ.Λ. ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ                 132                        106                      80,30%
9      5ο Γ.Λ. ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ                 41                          25                        60,98%
10    2ο Γ.Λ. ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ                 43                          23                        53,49%
11    ΜΟΥΣΙΚΟ Γ.Λ. ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ    22                          13                        59,09%
12    6ο Γ.Λ. ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ                 85                          54                        63,53%
13    ΙΔΙΩΤ. Γ.Λ. ΜΠΟΥΓΑ                  15                          14                        93,33%
14    Γ.Λ. ΚΑΡΔΑΜΥΛΗΣ                    28                          11                        39,29%
15    Γ.Λ. ΚΟΡΩΝΗΣ                            25                          14                        56,00%
16    Γ.Λ. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ                      74                          56                        75,68%
17    Γ.Λ. ΜΕΛΙΓΑΛΑ                           37                          24                        64,86%
18    Γ.Λ. ΔΩΡΙΟΥ                                10                          5                          50,00%
19    1ο Γ.Λ. ΜΕΣΣΗΝΗΣ                     57                          39                        68,42%
20    Γ.Λ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ                       11                          5                          45,45%
21    Γ.Λ. ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗ                     5                             3                          60,00%
22    Γ.Λ. ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ                       5                             4                          80,00%
23    Γ.Λ. ΠΥΛΟΥ                                 54                          31                        57,41%
24    Γ.Λ. ΜΕΘΩΝΗΣ                           7                             4                          57,14%
25    Γ.Λ. ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ                          39                          26                        66,67%
Σύνολο Γενικών Λυκείων :   1072                      734                      68,47%
 
  ***
 





***  Αυτά είναι τα μέλη της υπηρεσιακής κυβέρνησης
Αυτά είναι τα μέλη της υπηρεσιακής κυβέρνησης
-Η  ορκομωσία   στις 9 το πρωί. Αμέσως μετά την ορκωμοσία της υπηρεσιακής κυβέρνησης, αναμένεται η διάλυση της Βουλής.
Σύμφωνα με πληροφορίες η υπηρεσιακή κυβέρνηση, που θα ορκιστεί αύριο το πρωί, θα αποτελείται από τα εξής πρόσωπα.
Πρωθυπουργός: Βασιλική Θάνου Χριστοφίλου
Υπουργός Εξωτερικών: Πέτρος Μολυβιάτης
Υπουργός Οικονομικών: Γιώργος Χουλιαράκης
Υπουργός Εθνικής 'Αμυνας: Ιωάννης Γιάγκος πτέραρχος εν αποστρατεία
Υπουργός Εσωτερικών: Αντώνης Μανιτάκης
Αναπληρωτής υπουργός Δημόσιας Διοίκησης και Ηλεκτρονικής Διακυβέρνησης: Μιχάλης Σπουρδαλάκης
Αναπληρωτής υπουργός Προστασίας του Πολίτη: Αντώνης Μακρυδημήτρης
Υπουργός Πολιτισμού: Μαρίνα Λαμπράκη Πλάκα
Υπουργός Δικαιοσύνης: Δημήτρης Παπαγγελόπουλος
Υπουργός Οικονομίας: Νίκος Χριστοδουλάκης
Υπουργός Παιδείας: Φρόσω Κιάου
Υπουργός Ναυτιλίας: Χρήστος Ζώης
Υπουργός Εργασίας: ο Δημήτρης Μουστάκας
Υπουργός Τουρισμού: 'Αλκηστις Πρωτοψάλτη
Υπουργός Υγείας: ο καθηγητής Ιατρικής Αθανάσιος Δημόπουλος
Υπουργός Επικρατείας για την Διαφθορά παραμένει ο Παναγιώτης Νικολούδης
Κυβερνητικός Εκπρόσωπος: Ροδόλφος Μορώνης

***


***   BINTEOΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ...ΒΙΝΤΕΟΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗ:  
1. - Stamatios Skoulikas =  Stamatios Skoulikas  ,
http://www.youtube.com/stamos01 ,   4321 video.  -    Σταματης Σκουλικας                    
2. - Stamos Skoulikas =        Stamos Skoulikas  
http://www.youtube.com/stamatios01   ,    2549 video.     σταμος σκουλικας ,  
3. - Vlasis Skoulikas =   Vlasis Skoulikas , +Stamos ,.
http://www.youtube.com/vlasiskal , =      2562   video. -                  https://plus.google.com/u/0/+VlasisSkoulikas/posts?csrc=yt&cfem=1  ,.- - βλάσης σκούλικας ,
Σύνολον                                        9432   βίντεο   .-


***   ΑΝΑΡΤΗΣΕΙΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ  2015  :
~ ARFARA  NEWS  Το  αγιάζι της ενημέρωσης Σάββατο  01  Αυγούστου 2015  :  http://dimmetoparfara.blogspot.gr/2015/07/arfara-news-01-2015.html .-
~  AGIO  OROS Φωτοπαρουσιάσεις 2015  από επίσκεψη -προσκύνημα 24-29  Ιουλίου 2015 :  http://arfara-messinias-stamos.blogspot.gr/2015/08/agio-oros-2015-24-29-2015.html .-  
~ ARFARA  NEWS  Το  αγιάζι  της  ενημέρωσης  Κυριακή  02  Αυγούστου  2015  :  http://vlasisarfarablogspotcom.blogspot.gr/2015/08/arfara-news-02-2015.html .-
~ARFARA   NEWS   Το  αγιάζι  της  ενημέρωσης   Δευτέρα  03  Αυγούστου  2015   : http://stamos-dynami.blogspot.gr/2015/08/arfara-news-03-2015.html .-
--------------------------------------- 
~ARFARA  NEWS   Το  αγιάζι  της  ενημέρωσης  Τετάρτη  19  Αυγούστου  2015   ; http://vlasiosarfara.blogspot.gr/2015/08/arfara-news-19-2015.html ,- 
~ ΥΓΕΙΑ  γιά  ΟΛΟΥΣ  μας  Τετάρτη  19  Αυγούστου  2015  : http://vlasiosarfara.blogspot.gr/2015/08/19-2015.html .- 
~ ARFARA  NEWS  Το  αγιάζι  της ενημέρωσης  Πέμπτη  20  Αυγούστου  2015 : http://vlasisarfarablogspot.blogspot.gr/2015/08/arfara-news-20-2015.html .-
~ ARFARA  NEWS  Το  αγιάζι  της  ενημέρωσης  Παρασκευή  21  Αυγούστου  2015 : http://stamos-dynami.blogspot.gr/2015/08/arfara-news-21-2015.html .-
~ ARFARA  NEWS  Το  αγιάζι  στην ενημέρωση  Παρασκευή  21  Αυγούστου  2015 :  http://snsarfara.blogspot.gr/2015/08/arfara-news-21-2015.html .-
~ ARFARA  NEWS   Το  αγιάζι  της  ενημέρωσης  Σάββατο  22  Αυγούστου  2015  :  http://httpdimmetoparfarablogspotcom.blogspot.gr/2015/08/arfara-news-22-2015.html .-
~ ARFARA   NEWS   Το  αγιάζι  της  ενημέρωσης  Σάββατο  22  Αυγούστου  2015 : http://arfara-messinia-stamos.blogspot.gr/2015/08/arfara-news-22-2015.html .-
~ ARFARA  NEWS   Το  αγιάζι  της  ενημέρωσης  Κυριακή  23  Αυγούστου  2015 : http://snsstamoskal.blogspot.gr/2015/08/arfara-news-23-2015.html .-
~ ARFARA  NEWS   Το  αγιάζι της ενημέρωσης  Δευτέρα  24  Αυγούστου  2015 :  http://snsarfara-stamos-dynami.blogspot.gr/2015/08/arfara-news-24-2015.html .-
~ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ 22 ,  23  και  24  Αυγούστου  2015  : http://asterasarfaron2011.blogspot.gr/2015/08/22-23-24-2015.html .-
~ ARFARA  NEWS   Το  αγιάζι  της  ενημέρωσης  Τρίτη 25 Αυγούστου  2015 : http://arfara-messinias-stamos-2010.blogspot.gr/2015/08/arfara-news-25-2015.html .-
ARFARA  NEWS  Το αγιάζι  της ενημέρωσης Τετάρτη 26 Αυγούστου  2015 : http://arfara-kalamata-greece.blogspot.gr/2015/08/arfara-news-26-2015.html .-
ARFARA  NEWS  Το  αγιάζι  της ενημέρωσης  Πέμπτη  27 Αυγούστου  2015   : http://dimmetoparfara.blogspot.gr/2015/08/arfara-news-27-2015.html .-  
~ARFARA NEWS  Το  αγιάζι της ενημέρωσης Παρασκευή 28 Αυγούστου  2015  : http://arfara-messinias-stamos.blogspot.gr/2015/08/arfara-news-28-2015.html .-
~

Δεν υπάρχουν σχόλια: